https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Pr%C5%AFmyslov%C3%A1+2732%2C+Louny&format=xml&polygon=0&addressdetails=150.3458889;13.8149795;Průmyslová 2732, Louny 440 01, Česko skladník/skladnice | Nabídka práce REGIONUSTI.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

skladník/skladnice

NACHI Czech s.r.o.

Průmyslová 2732, Louny

Detail firmy

Jana Majerová
415930930

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 23 000,- Kč

místo výkonu práce: Průmyslová 2732 Louny
Jsme japoská společnost zabývající se výrobou ložisek do automobilů. Do našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici skladníka.
Požadujeme:
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
- pozice vhodná i pro absolventy
Výhodou:
- předchozí praxe v oboru, není podmínkou
Náplň práce:
- příjem materiálu a hotových výrobků na sklad, jejich kontrola
- balení a kontrola hotových produktů při expedici k zákazníkovi
- zpracování skladové dokumentace v informačním systému společnosti
- příprava balicího materiálu pro výrobní linky
Nabízíme:
- práci v malém kolektivu (cca 60 lidí)
- docházkový benefit, dopravné, pololetní odměny, stravenky
kontakt: 415930930, nabor@nachi-czech.cz