strojník/strojnice pro úpravu plodin, silomistr/silomistrová

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- Kč

Pracovní náplň:
řízení a obsluha příjmových a odbytových linek v obilních silech a skladech pro ošetřování a skladování rostlinných komodit, řízení provozu strojních a technologických zařízení obilních sil, práce s manipulační technikou

Požadavky:
ŘP skupiny B, T, C výhodou
speciální průkazy (strojnický, svářečský, vysokozdvižný vozík, způsobilost v oblasti elektrotechniky dle vyhlášky 50/1978 Sb.) výhodou
samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat, předpoklad dlouhodobé spolupráce

Nabízíme pravidelné vzdělávání v oboru, servis školení
Práce je vhodná pro absolventy škol se zaměřením na opravy zemědělských strojů, provozní zámečníky, elektrikáře, instalatéry, ale i pro všechny ostatní technicky zdatné zájemce.

Způsob prvního kontaktu:
- telefonicky Ing. Hana Paradovská, 602 111 866, personální manažer nebo Miloš Fišer 724 053 827, vedoucí divize
- zaslat strukturovaný životopis e-mailem: paradovska@agrozzn.cz; nebo na adresu AgroZZN, a.s. V Lubnici 2333, 269 26 Rakovník.