Arma porazila Mariánské Lázně 4:1 a postupuje do 2. kola MOL Cupu

Arma porazila v 1. kole MOL Cupu Mariánské Lázně 4:1 a postupuje do druhého kola.

První velkou šanci měla Arma ve 37. minutě, kdy se po rohovém kopu Bílka opřel do míče Adam Nágl a nastřelil tyč. Arma se prosadila na konci prvního poločasu, ve 44. minutě otevřel skóre Daniel Procházka.

Ve 49. minutě zvýšil na 2:0 pro Armu Youba Drame. V 67. minutě zvýšil na 3:0 pro přihrávce od Dvořáka Dominik Šup. O dvě minuty později zaznamenal čestný úspěch domácích Nedbalý. Poslední branku pak vstřelil v 84. minutě Dominik Šup, který se tak prosadil podruhé v zápase.

Ve druhém kole MOL Cupu pocestuje Arma do Kladna.

FC Viktoria Mariánské Lázně - FK Ústí nad Labem 1:4 (0:1)

Branky: 69. Nedbalý – 44. Procházka, 49. Dramé, 67. a 84. Šup

FC Viktoria Mariánské Lázně: Jacko-Lysák – Denk, Kravar, Pěček, Sadílek, Drahorád (K), Lattisch, Nedbalý, Lukáš, Kořistka, Cinkanič.

Náhradníci: Šmejkal – Parák, Stehlík, Šilhán, Maule, Seleši.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Bílek, Brak, Pimpara (K), Drame, Procházka, Výborný, Dvořák, Šup, Matějka, Nágl.

Náhradníci: Němec, Krátký, Richter, Peterka, Miskovič, Strada, Jindráček.