Další úspěch pro ředitelství

ÚSTECKÝ KRAJ – Policisté závodili v plavání a záchranném plavání.

Další úspěch pro ředitelství ÚSTECKÝ KRAJ – Policisté závodili v plavání a záchranném plavání.  Dne 28. března 2024 se v kryté plavecké hale v Mělníku konalo policejní mistrovství ČR v plavání a záchranném plavání. Mistrovství se zúčastnila také plavecká výprava z našeho Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje, která přivezla celou řadu medailí. Nejúspěšnější členkou výpravy byla por.Klára Baumruk, která soutěžila v pěti disciplínách, z nichž 3x zvítězila (50m a 100m prsa a 25+25m záchranné plavání) a 2x skončila na stříbrné pozici (50m a 100m znak).  Nejlepším plavcem byl prap. Petr Růžička, který zvítězil v obou disciplínách, ve kterých nastoupil (50m a 100m prsa). Perličkou bylo, že Petra přijela podpořit i jeho rodina s měsíčním synem, který ho doprovodil i na stupně vítězů. Další úspěšnou členkou výpravy byla prap. Michaela Kokšálová, která zvítězila v disciplíně 100m volný způsob a 2x skončila stříbrná (50m volný způsob a 25+25m záchranné plavání). Posledním medailistou z našeho kraje byl prap.Jan Wainer, stříbrný z disciplíny 400m volný způsob a 2x bronzový (100m volný způsob a 100m znak). Všem medailistům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci našeho krajského ředitelství. 3. dubna 2024