Aplikace Mobilní rozhlas - služba pro občany města Mostu

0

aplikace, mobilní rozhlas, služba pro občany mostu


Registrujte se a přihlaste se do systému. Moderní systém komunikace mezi občanem a samosprávou díky kterému jste vždy včas informováni o krizových situacích a tématech.

Registrujte se a přihlaste se do systému. Moderní systém komunikace mezi občanem a samosprávou díky kterému jste vždy včas informováni o krizových situacích a tématech, které vás ve městě zajímají: strojní a blokové čištění, odstávky vody, uzavírky silnic, dotazy na vedení města, hlášení závad na nefunkční mobiliář, nepořádek, černé skládky, autovraky, pozvánka na kulturní, sportovní a společenské akce, zajímavé zprávy z magistrátu formou newsletteru a další.

Co vás čeká?

Upozornění na strojní a blokové čištění, odstávky vody, uzavírky silnic, dotazy na vedení města, hlášení závad na nefunkční mobiliář, nepořádek, černé skládky, autovraky. Těšit se můžete na pravidelnou týdenní pozvánku na kulturní, sportovní a společenské akce a zajímavé zprávy z magistrátu formou newsletteru. To vše nadosah ruky. Aplikace Zlepšeme Česko-Mobilní rozhlas, přinese mnoho užitečných funkcí. Ocení je všichni, kteří chtějí být v obraze, zajímají se o dění v Mostě a také ti, kteří se rádi zeptají vedení města na nejrůznější dotazy a mají zájem se více zapojit do veřejného dění prostřednictvím dotazníkových průzkumů a anket. Registrace i služby Mobilního rozhlasu jsou zdarma.

 

Je to jednoduché, rychlé a efektivní! Most si od nového systému slibuje rychlejší, efektivnější a bezpečnější informování obyvatel a jejich vyšší zapojování do života ve městě. Každý uživatel si při registraci můžei vybrat jednotlivé typy informací, o které má zájem. Vyzkoušejte ji ještě dnes! Zaregistrujte se přes formulář na webových stránkách a stáhněte si aplikaci. Začněte s námi komunikovat, nebo si nechte posílat užitečné informace.


Při krizových situacích oceníte sms či hlasové zprávy, které vás budou ve správný moment informovat, ať jste kdekoliv. O dění a kulturních událostech se dozvíte včas díky moderní podobě e-mailů či aplikaci Zlepšeme Česko. Pomocí aplikace můžete hlásit černé skládky, poničený veřejný majetek, hledat ztracené věci.

 

Registrujte se zdarma ještě dnes

Zaregistrovat se můžete zdarma na webových stránkách www.mesto-most.mobilnirozhlas.cz a stáhněte si aplikaci Mobilní rozhlas, kterou najdete v telefonu s Androidem i systémem iOS. Nebo vyplňte tištěný formulář, který doručíte na informační recepci budovy Magistrátu města Mostu v ulici Radniční 1, nebo do Turistického informačního centra, které sídlí vedle obřadní síně magistrátu.

Zdroj: web, město Most.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář