Knižní tip: O dracích a Sedmi. Návrat do světa draků, ale úplně jinak

V roce 2020 se Tereza Kadečková představila svým prvním románem O dracích a lidech, kde okamžitě předvedla své literární schopnosti.


Je schopna napsat fantasy příběh, který nevydá na ságy, ale je myšlenkově stejně hutný, nebo snad ještě hutnější. Stejně tak dokáže pracovat s klasickými tématy originálně a vkládat do svých textů velký přesah do současných společenských problémů.

Ve stejném stylu pokračuje i v případě knihy O dracích a Sedmi, kde se vrací do světa, který poprvé uvedla knihou O dracích a lidech, ale vrací se novým příběhem, který nenavazuje na předchozí. Jistě, svět je stejný, je zde možné najít spojitosti, ale ty jsou v rovině obecné. O dracích a Sedmi vás pak překvapí i tím, že se již nejedná o čistokrevné fantasy, ale o sci-fi s prvky cyberpunku.

Jak by se vám líbilo, kdyby stačila jen jedna tableta a měli byste po všech zdravotních problémech? V dnešní době otázka skoro za milión. Přesně v tomhle světě žijí hrdinové knihy O dracích a Sedmi. Je to tak jednoduché, stačí prostě jen pořád brát ten správný lék. Není to dokonalé? Hlavně, když není možné, aby lék došel…

Takže jak se k pilulce RUDÝ ZÁZRAK™ stavíte vy?

Trápí vás kašel, rýma nebo bolest hlavy? Žaludeční vředy, slabé srdce či diabetes? Bojíte se rakoviny?

Každé známe nemoci vás zbaví RUDÝ ZÁZRAK™.*

Schizofrenie je minulostí. Únava nepřijde ani po dvou dnech bez spánku. Alergie vám budou cizí. Stačí tři tabletky denně.

RUDÝ ZÁZRAK™ porazí každý neduh. A nejlepší na něm je, že nemůže nikdy dojít.

* Možnými vedlejšími účinky jsou ztráta hmotnosti, chuti a přirozené imunity.

O dracích a Sedmi je na trhu od 24. ledna 2022.

Odkaz pro objednání knihy: https://www.goldendog.cz/produkt/o-dracich-a-sedmi/

O nakladatelství Golden Dog

Nakladatelství Golden Dog se zaměřuje na horor, thriller, detektivku a další žánrovou literaturu (fantasy, scifi). Jedním z cílů nakladatelství je podpořit české hororové autory, vydávat je pod jednotnou značkou a spojit je tak v soběstačnou a fungující skupinu.

Více na www.goldendog.cz

Fotogalerie
NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Abonentní koncert

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
weby