TEPLICKO - Žena měla v dechu přes 2,7 promile alkoholu; Hledáme svědky nehody...

Řídila opilá


Řídila opilá

TEPLICKO - Žena měla v dechu přes 2,7 promile alkoholu; Hledáme svědky nehody... 

Řídila opilá

     V pátek večer zastavila hlídka městských strážníků v Krupce osobní vozidlo, které řídila 51letá žena vykazující známky podnapilosti. To potvrdila i dechová zkouška, přivolaní policisté ženě naměřili přes 2,7 promile alkoholu v dechu. O víkendu jí předali sdělení podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který jí hrozí zákaz řízení motorových vozidel, nebo i rok za mřížemi.

Hledáme svědky nehody

     Žádáme občany o podání svědectví v souvislosti s dopravní nehodou, ke které mělo dojít v době od 21:00 hodin dne 20. srpna do 7:30 hodin dne 21. srpna 2020 v Hudcově na náměstí Osvobození před č. p. 13. Nezjištěný řidič měl poškodit při pravém okraji komunikace zaparkované vozidlo VW Passat kombi a z místa ujet, aniž by splnil zákonem stanovenou povinnost při účasti na dopravní nehodě. Veškeré poznatky k nehodě lze sdělit na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo na bezplatnou linku 158.

Využil spánku poškozeného

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který u vodní nádrže Barbory využil spánku poškozeného a odcizil mu batoh, který měl pod hlavou. Muž přišel o doklady, mobil, peníze a platební kartu, lapkovi hrozí v případě dopadení trestní stíhání pro přečiny krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 25.08.2020 08:56
0 +
 
Ústí nad Labem

Hlavní zprávy