Práce Nabídka zaměstnání

Bagrista, strojník

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.

Smetanova 683, Chabařovice

Detail firmy

Alena Bohuslavová
475309923, 725215533

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Místo výkonu práce: Chabařovice, Smetanova 683, areál LogisticPark ZDEMAR
Náplň práce:
Obsluha strojů - čelní kolový nakladač, manipulátor, traktorbagr
Řízení motorového vozidla dle dispozic zaměstnavatele
Drobná údržba motorového vozidla, strojů
Práce se stroji, převoz materiálu
Další práce stejného charakteru zadané zaměstnavatelem
Dodržovat stanovené admin. procesy a postupy stanovené normou ISO
Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. C, E (výhodou), T nutný
Strojní průkaz
Platné profesní osvědčení řidiče
Dobrý zdravotní stav, platné osobní a cestovní doklady
Kladný vztah k dopravě a řízení vozidla
2 roky praxe v řízení stroje
Samostatnost a spolehlivost
Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn
Systém benefitů - příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravné, náborový příspěvek, firemní akce, sleva na výrobky aj.
Stabilitu a zázemí společnosti
Nástup možný ihned nebo dohodou
Kontakt: na e-mail.