Řešení pro vaší koupelnu!

0

Volně stojící vany kopírují všechny možné styly a každý z nich má řadu svých příznivců

O základní volbě typu vany do velké míry rozhoduje prostor, který daná koupelna nabízí. Naštěstí je současná nabídka van natolik rozmanitá, že i do rozměrově skromnější koupelny lze vybrat vanu, která plně vyhoví vaší představě i nárokům na údržbu. Nedejte na předsudky. Prohlédněte si u specializovaných prodejců vany volně stojící i modely určené k zabudování.

RETRO JE OPĚT V MÓDĚ

Volně stojící vany kopírují všechny možné styly a každý z nich má řadu svých příznivců. Pokud s vanou sladíte i ostatní prvky – obklady a dlažbyumyvadla a baterie, můžete se podle přání těšit z koupelny třeba v duchu secese nebo moderny. Do módy se opět vracejí klasické masivní volně stojící oválné vany se zdobnými nohami ze dřeva či kovu. Pravoúhlé vany si lehce najdou cestu do puristicky pojatých interiérů.

PŘESVĚDČTE SE NA VLASTNÍ OČI

Investice do rekonstrukce koupelny není zanedbatelnou částkou. Rozhodně proto neváhejte a vydejte se do některé vzorkovny Kreiner, společnosti, která patří k špičkovým firmám v tomto oboru. Nechte si od odborníků vysvětlit rozdíly mezi jednotlivými typy van a projděte se mezi vzorovými realizacemi, kterých v showroomech Kreiner najdete desítky. Není těžké se nadchnout, těžké je definitivně se rozhodnout.

NAKOUPIT MŮŽETE I Z DOMOVA

Společnost Kreiner nabízí svým zákazníkům vedle sítě prodejen i možnost pohodlného nákupu prostřednictvím internetového obchodu. Eshop Kreiner je uživatelsky příjemný a přehledný. Sami se přesvědčíte, že nejžádanější výrobky jsou stále skladem a mohou být odeslány do 24 hodin. Realizační firmy uvítají, že si mohou objednat i všechny potřebné instalační systémy pro samotnou realizaci.

Navštivté specializovaný eshop firmy KREINER!

ESHOP: www.eshop-kreiner.cz

FACEBOOK: KreinerSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář